Logout

Kontakt oss

Viasat hovedkontor

Viasat kundeservice: 21 95 28 28
Resepsjon: 22 99 01 50

Besøksadresse:
Akersgata 73
0180 Oslo
Se kart

Kristian Surén

VP & HEAD OF PAY TV

Epost: kristian.suren@nentgroup.com

Siw Puntervold

Siw Puntervold

MARKEDSSJEF

Epost: siw.puntervold@nentgroup.com

Glenn Uthaug

DIREKTØR PARTNERSALG

Epost: glenn.uthaug@nentgroup.com

Arunas Jocius

ØKONOMIDIREKTØR

Epost: arunas.jocius@nentgroup.com

Line Vee Hanum

PRESSESJEF Nent Group NORGE

Epost: line.vee.hanum@nentgroup.com

Anne Tufte

Anne Tufte - sportssjef

SPORTSSJEF NENT GROUP NORGE

Epostanne.tufte@nentgroup.com

Else Ellingsen

Partnersalg

Epostelse.ellingsen@nentgroup.com

Kay Olsen

Partnersalg

Epostkay.olsen@nentgroup.com

Offentlig visning

Pub, hotell, sykehus eller annen offentlig visning? Viasat skreddersyr TV-løsninger som passer din organisasjon!
Besøk våre sider for offentlig visning her>>