Logout

Kontakt oss

Viasat hovedkontor

Viasat kundeservice: 21 95 28 28
Resepsjon: 22 99 01 50

Besøksadresse:
Akersgata 73
0180 Oslo
Se kart

Vegard K. Drogseth

ADM. DIREKTØR

Epost: vegard.drogseth@viasat.no

Siw Puntervold

MARKEDSSJEF

Epost: siw.puntervold@viasat.no

Glenn Uthaug

DIREKTØR PARTNERSALG

Epost: glenn.uthaug@viasat.no

Kristian Surén

KUNDEDIREKTØR

Epost: kristian.suren@viasat.no

Arunas Jocius

ØKONOMIDIREKTØR

Epost: arunas.jocius@viasat.no

Stein Lindman-Johannesen

DIREKTØR STRATEGI & PRODUKT

Epoststein.lindman-johannesen@viasat.no

Line Vee Hanum

PRESSESJEF MTG NORGE

Epost: line.vee.hanum@mtgtv.no

Else Ellingsen

Partnersalg

Epostelse.ellingsen@viasat.no

Kay Olsen

Partnersalg

Epostkay.olsen@viasat.no

Anne Tufte

SPORTSSJEF MTG NORGE

Epostanne.tufte@mtgsport.no

Offentlig visning

Pub, hotell, sykehus eller annen offentlig visning? Viasat skreddersyr TV-løsninger som passer din organisasjon!
Besøk våre sider for offentlig visning her>>