Kontakt oss

Image

Viasat kunder

Er du Viasat parabolkunde?
Kontakt oss her>>

Abonnerer du på Viasats kanaler gjennom en annen TV-leverandør?
Ta kontakt med TV-leverandøren din angående abonnementet.

Presse

Er du journalist og trenger informasjon angående betal-TV og operatørspørsmål, vennligst kontakt vår presse- og informasjonsansvarlige.

Du finner kontaktinformasjon i vårt presserom>>

Besøksadresse

Besøk oss i nye, moderne lokaler i Oslo sentrum.
Viasat kundeservice: 02828
Sentralbord: 22990150

Besøksadresse
Akersgata 73
0180 Oslo
Se kart

Vegard K. Drogseth

ADM. DIREKTØR

Epost: vegard.drogseth@viasat.no

Espen Østerhaug

MARKEDSSJEF

Epost: espen.osterhaug@viasat.no

Glenn Uthaug

DIREKTØR PARTNERSALG

Epost: glenn.uthaug@viasat.no

Kristian Surén

KUNDEDIREKTØR

Epost: kristian.suren@viasat.no

Arunas Jocius

ØKONOMIDIREKTØR

Epost: arunas.jocius@viasat.no

Stein Lindman-Johannesen

DIREKTØR PRODUKT & DRIFT

Epost: stein.lindman-johannesen@viasat.no

Stian Kleppo

SPORTSSJEF NORGE

Epost: stian.kleppo@mtgsport.no

Line Vee Hanum

PRESSESJEF MTG NORGE

Epost: line.vee.hanum@mtgtv.no

Kay Olsen

Partner salg

Epost: kay.olsen@viasat.no

Else Ellingsen

Partner salg

Epost: else.ellingsen@viasat.no

Liss Marion Olsen

Partner salg

Epost: liss.marion.olsen@viasat.no

Offentlig visning

Pub, hotell, sykehus eller annen offentlig visning? Viasat skreddersyr TV-løsninger som passer din organisasjon!
Besøk våre sider for offentlig visning her>>